Služby

Koncerty

U naší kapely si samozřejmě můžete objednat koncert. Pokud byste měli zájem, kontaktujte nás prosím na naši emailovou adresu info@kapela-dott.cz. Hrajeme pouze vlastní tvorbu v rockovém stylu.

Natáčení

Naše kapela nabízí natáčení teaserů a hudebních klipů jiným kapelám. V ceně je zahrnuto natáčení s profesionální kamerou, střih videa, navržení děje teaseru nebo klipu, režie a poskytnutí vlastní kufráže jako kulisu. Níže se můžete podívat na jeden z našich nejúspěšnějších teaserů. Pokud byste chtěli vidět další teasery podívejte se na naší facebookovou stránku, kde jsou všechny.

Merchandise

Můžete si u nás objednat kapelní merchandise. Zatím není moc rozšířený, řeknu to takhle, nabízíme placky. Do budoucna bychom chtěli nabízet i trička. Kdyby jste měli zájem o placky nebo třeba i o trička, tak určitě napište, abychom věděli, na čem jsme.

Moderátorství

Také nabízíme moderátorské služby. Můžete si nás objednat na jakoukoliv akci a my vám jí přijedeme provést. Samozřejmě nepřijedeme všichni, ale buď jeden nebo dva členové kapely, podle toho jak si to budete představovat.